toegeschreven aan Dirk Smorenberg, roodkrijttekening, (ruggelings) naakt II - Verkocht

toegeschreven aan Dirk Smorenberg, roodkrijttekening, (ruggelings) naakt II kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 1,00

toegeschreven aan Dirk Smorenberg, roodkrijttekening, (ruggelings) naakt II kopen? Bied vanaf 1!toegeschreven aan Dirk Smorenberg, roodkrijttekening, (ruggelings) naakt II kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  KunstkamerZuidoost
FA. (16)

641 verkochte items
Alle items van deze verkoper (17)
  • Dirk Smorenberg (1883-1960)
TypeTekening / Aquarel

Tekening uit map met studietekeningen door Dirk Smorenberg (1883-1960) uit begin van de vorig eeuw.
De tekening is niet gesigneerd en meet 70 bij 50 cm.

Dit item is verkocht voor 1,00
Starttijd:18-11-2015 om 12:08
Eindtijd:02-12-2015 om 21:08
ErikE
01 dec. / 10:23
€ 1