toegeschreven aan Dirk Smorenberg, roodkrijttekening, vrouwelijk naakt I - Verkocht

toegeschreven aan Dirk Smorenberg, roodkrijttekening, vrouwelijk naakt I kopen? Bied vanaf 1!
toegeschreven aan Dirk Smorenberg, roodkrijttekening, vrouwelijk naakt I kopen? Bied vanaf 1!toegeschreven aan Dirk Smorenberg, roodkrijttekening, vrouwelijk naakt I kopen? Bied vanaf 1!
  • Dirk Smorenberg (1883-1960)
TypeTekening / Aquarel

Tekening uit map met studietekeningen door Dirk Smorenberg (1883-1960) uit begin van de vorig eeuw.
De tekening is niet gesigneerd en meet 70 bij 50 cm.

Dit item is verkocht voor 1,00
Starttijd:18-11-2015 om 12:06
Eindtijd:02-12-2015 om 21:06
ErikE
01 dec. / 10:23
€ 1