(toegeschreven aan) Henri van de Velde (1896-1969) -- olieverf op doek - Verkocht

(toegeschreven aan) Henri van de Velde (1896-1969)  -- olieverf op doek  kopen? Bied vanaf 50!
(toegeschreven aan) Henri van de Velde (1896-1969)  -- olieverf op doek  kopen? Bied vanaf 50!(toegeschreven aan) Henri van de Velde (1896-1969)  -- olieverf op doek  kopen? Bied vanaf 50!(toegeschreven aan) Henri van de Velde (1896-1969)  -- olieverf op doek  kopen? Bied vanaf 50!(toegeschreven aan) Henri van de Velde (1896-1969)  -- olieverf op doek  kopen? Bied vanaf 50!
  • Henri van de Velde (1896-1969)

Aangeboden een schilderij van een schip dat in een storm op de rotsen slaat. Olieverf op doek, 24x30 cm (met lijst 30x36 cm). Er is op een paar plekjes een millimeter verfverlies. Het werk is niet gesigneerd, maar komt uit een verzameling Henri van de Velde (1896-1969) schilderijen, waarvan de herkomst bekend is. Over de maker is op het internet zeer veel informatie te vinden. In de Scheen wordt hij een "zeer begaafd schilder" genoemd.

Verzending mogelijk (€10).

Dit item is verkocht voor 50,00
Starttijd:01-04-2015 om 11:53
Eindtijd:08-04-2015 om 11:53
10098
05 apr. / 19:01
€ 50