Toine Horvers Zeefdruk - Verkocht

Toine Horvers  Zeefdruk   kopen? Bied vanaf 30!
Toine Horvers  Zeefdruk   kopen? Bied vanaf 30!Toine Horvers  Zeefdruk   kopen? Bied vanaf 30!Toine Horvers  Zeefdruk   kopen? Bied vanaf 30!Toine Horvers  Zeefdruk   kopen? Bied vanaf 30!Toine Horvers  Zeefdruk   kopen? Bied vanaf 30!
  • Toine Horvers (1947)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Prachtige Zeefdruk "Clouds 6" van Toine Horvers uit 1990. Zwart/Wit. Met potlood gesigneerd. Met potlood genummerd 82/100.

Formaat 80 x 60 cm. De zeefdruk is gedrukt door WKG (Walter Kerkhofs Kees Gubbels) in Tilburg, In uitstekende conditie. Niet ingelijst.

Toine Horvers (1947)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  Opera
FA. (6)

Lid sinds 2017
74 verkochte items
Alle items van deze verkoper (3)
Dit item is verkocht voor 35,00
Starttijd:26-01-2018 om 22:27
Eindtijd:02-02-2018 om 21:27
Biedingen (2)
sss3
02 feb. / 21:15
€ 35
VVH
01 feb. / 22:12
€ 30