TOM ANEMA. Mooie Aquarel “Herfst in Nederland VI” Handgesigneerd

TOM ANEMA. Mooie Aquarel  “Herfst in Nederland VI”  Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 9!

Tekening / Aquarel

Verkoopprijs: € 14,00

TOM ANEMA. Mooie Aquarel  “Herfst in Nederland VI”  Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 9!TOM ANEMA. Mooie Aquarel  “Herfst in Nederland VI”  Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 9!

Geplaatst door  char
FA. (10)

501 verkochte items
  • Tom Anema (1928)
TypeTekening / Aquarel

TOM ANEMA.

Zeer sfeervol werk van deze Nederlandse kunstenaar.

Titel: Herfst in Nederland VI

Afmetingen: 64 c.m. bij 25 c.m.

Techniek: Aquarel op stevig papier

Signatuur: r.o. Handgesigneerd.

Verzendkosten: 9,- euro. ( binnen Nederland )

Dit item is verkocht voor 14,00

Starttijd:22-04-2014 om 10:59
Eindtijd:04-05-2014 om 10:59

Biedingen (2):

hanvankrieken
3 mei / 22:11
€ 14
marcov
29 apr. / 18:47
€ 9