Tomoko Kawachi - Stretching girls

Tomoko Kawachi - Stretching girls kopen? Bied vanaf 3000!
Tomoko Kawachi - Stretching girls kopen? Bied vanaf 3000!Tomoko Kawachi - Stretching girls kopen? Bied vanaf 3000!Tomoko Kawachi - Stretching girls kopen? Bied vanaf 3000!Tomoko Kawachi - Stretching girls kopen? Bied vanaf 3000!Tomoko Kawachi - Stretching girls kopen? Bied vanaf 3000!Tomoko Kawachi - Stretching girls kopen? Bied vanaf 3000!
  • Tomoko Kawachi (1974)
Jaartal2007
IngelijstOp Spieraam
Afmetingen250 cm x 400 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Het werk betreft een tweeluik (2 maal 250 x 200), aangekocht bij galerie Resy Muijsers in Tilburg. Het heeft altijd gehangen in een verwarmde kamer zonder direct zonlicht.  Een reportage over de kunstenares is terug te lezen in de Eigen Huis & Interieur dec. 2008. Ook bovengenoemd werk werd opgenomen in deze reportage. De getaxeerde waarde van het werk bedraagt € 10.000,- (erkend taxateur, 2013, certificaat aanwezig)

Tomoko Kawachi (1974)

Japans Japans Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Valerie123

Lid sinds 2023
0 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
400 cm
250 cm
Starttijd:25-01-2023 om 15:06
Eindtijd:03-02-2023 om 22:33
Openingsbod € 3000
ObjectlocatieTilburg,  Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie