Tomoko Kawachi - Upside Down Girl

Tomoko Kawachi - Upside Down Girl kopen? Bied vanaf 1500!
Tomoko Kawachi - Upside Down Girl kopen? Bied vanaf 1500!Tomoko Kawachi - Upside Down Girl kopen? Bied vanaf 1500!Tomoko Kawachi - Upside Down Girl kopen? Bied vanaf 1500!Tomoko Kawachi - Upside Down Girl kopen? Bied vanaf 1500!Tomoko Kawachi - Upside Down Girl kopen? Bied vanaf 1500!Tomoko Kawachi - Upside Down Girl kopen? Bied vanaf 1500!Tomoko Kawachi - Upside Down Girl kopen? Bied vanaf 1500!
  • Tomoko Kawachi (1974)
IngelijstOp Spieraam
Afmetingen241 cm x 174 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Dit grote werk heeft altijd in een verwarmde woonkamer zonder direct zonlicht gehangen. Aangekocht bij galerie Resy Muijsers te Tilburg. De kunstenares is uitgebreid gerapporteerd in de Eigen Huis & Interieur, dec. 2008.

Tomoko Kawachi (1974)

Japans Japans Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  Valerie123

Lid sinds 2023
0 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
174 cm
241 cm
Starttijd:25-01-2023 om 15:06
Eindtijd:03-02-2023 om 22:36
Openingsbod € 1500
ObjectlocatieTilburg,  Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie