Ton Beentjes : Acryl op doek – 4 Vrouwen – Gesigneerd en ingelijst – ca 1995 - Verkocht

Ton Beentjes : Acryl op doek – 4 Vrouwen – Gesigneerd en ingelijst – ca 1995 kopen? Bied vanaf 250!
Ton Beentjes : Acryl op doek – 4 Vrouwen – Gesigneerd en ingelijst – ca 1995 kopen? Bied vanaf 250!Ton Beentjes : Acryl op doek – 4 Vrouwen – Gesigneerd en ingelijst – ca 1995 kopen? Bied vanaf 250!Ton Beentjes : Acryl op doek – 4 Vrouwen – Gesigneerd en ingelijst – ca 1995 kopen? Bied vanaf 250!Ton Beentjes : Acryl op doek – 4 Vrouwen – Gesigneerd en ingelijst – ca 1995 kopen? Bied vanaf 250!Ton Beentjes : Acryl op doek – 4 Vrouwen – Gesigneerd en ingelijst – ca 1995 kopen? Bied vanaf 250!Ton Beentjes : Acryl op doek – 4 Vrouwen – Gesigneerd en ingelijst – ca 1995 kopen? Bied vanaf 250!Ton Beentjes : Acryl op doek – 4 Vrouwen – Gesigneerd en ingelijst – ca 1995 kopen? Bied vanaf 250!
  • Ton Beentjes (1948)

Een zeer groot schilderij van de Nederlandse kunstenaar Ton Beentjes met een voorstelling van 4 vrouwen.

Geschilderd op doek, gespannen op een spieraam en ingelijst door middel van zwartgeschilderde houten expositielatjes.

Gesigneerd op het werk (links in het midden) en op de achterzijde op het spieraam.

Afmetingen: Lijst, 87 x 101 cm. Beeld, 85 x 99 cm.

Herkomst: Uit een particuliere kunstverzameling.

Conditie: Het schilderij heeft plekjes met verfverlies, met name aan de onderrand. De gele onderlaag is daar te zien.

Zie ook de foto’s.

KLAAR OM OP TE HANGEN.

Informatie over de kunstenaar:

Ton Beentjes is schilder, fotograaf, reklametekenaar en wandschilder. Hij werd geboren in 1948 in Amsterdam, waar hij nu woont en werkt.

Hij volgde zijn opleiding aan de Rijksacademie van de Beeldende Kunsten (Amsterdam) waar hij naar eigen zeggen de "klassieke manier van het schilderen" heeft geleerd. Hij werkt zowel met acryl als met olieverf en zijn werk is divers:  portretten, stadsgezichten, stillevens enz.

Literatuur: Jacobs 1993.

Titel: Zonder titel / titel onbekend (“4 Vrouwen”).

Kunstenaar: Ton Beentjes.

Techniek: Acryverfl op doek.

Jaartal: Onbekend. Waarschijnlijk uit ca 1995.

Ingelijst: Ingelijst door middel van zwartgeschilderde houten expositielatjes.

Gesigneerd: Links in het midden en op de achterzijde op het spieraam.

Zie ook de foto’s.

KLAAR OM OP TE HANGEN.

-Het werk kan afgehaald worden (in Amsterdam).

Let op: Vanwege het grote formaat kan het werk niet verzonden worden.

Het werk kan, binnen Nederland, door ons bezorgd worden tegen een vergoeding.

Vragen? Stuur gerust even een mailtje.

Ton Beentjes (1948)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (84 )

2943 verkochte items
Alle items van deze verkoper (28)
Dit item is verkocht voor 250,00
Starttijd:02-10-2015 om 11:48
Eindtijd:16-10-2015 om 21:48
greencoat
16 okt. / 17:57
€ 250