FA. (2)

Ton de Kroon - Zonder titel

Ton de Kroon - Zonder titel kopen? Bied vanaf 10!
Ton de Kroon - Zonder titel kopen? Bied vanaf 10!Ton de Kroon - Zonder titel kopen? Bied vanaf 10!Ton de Kroon - Zonder titel kopen? Bied vanaf 10!Ton de Kroon - Zonder titel kopen? Bied vanaf 10!Ton de Kroon - Zonder titel kopen? Bied vanaf 10!

Geplaatst door  ISJ
FA. (2)

105 verkochte items
Alle items van deze verkoper (10)
  • Ton de Kroon (1948)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1985
TechniekPotlood
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen30 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Fraaie tekening van Ton de Kroon

Gesigneerd: Ton

De tekening is in zeer goede staat.

Ophalen of verzenden
Bij verzending gaat het werk goed verpakt en aangetekend met PostNL mee.

Ton de Kroon (1948)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  ISJ
FA. (2)

105 verkochte items
40 cm
30 cm
Starttijd:17-01-2022 om 21:30
Eindtijd:30-01-2022 om 20:27
Openingsbod€ 10
ObjectlocatieHeemstede, Nederland
VerzendingWereldwijd