Ton Hoogendoorn pentekening jaar tweeduizend

Ton Hoogendoorn  pentekening jaar tweeduizend kopen? Bied vanaf 31!

Tekening / Aquarel

Verkoopprijs: € 31,00

Ton Hoogendoorn  pentekening jaar tweeduizend kopen? Bied vanaf 31!Ton Hoogendoorn  pentekening jaar tweeduizend kopen? Bied vanaf 31!

Geplaatst door  jozeph
FA. (4)

Lid sinds 2010
230 verkochte items
  • Ton Hoogendoorn (1927-1983)
TypeTekening / Aquarel

Kunstenaar:      Ton Hoogendoorn

Techniek:           pentekening

Jaar:                  vermoedelijk 1999

Titel:                  naar het jaar 2000

Afmetingen       33 x 50 cm met passe partout

Gesigneerd      linksonder

Conditie   goed

Verzendkosten  10 euro

Dit item is verkocht voor 31,00

Starttijd:15-05-2018 om 14:09
Eindtijd:23-05-2018 om 14:09

Dubbelmonde
23 mei / 10:02
€ 31