FA. (2)

Ton Klop - Litho - 1988

Ton Klop - Litho - 1988 kopen? Bied vanaf 49!
Ton Klop - Litho - 1988 kopen? Bied vanaf 49!Ton Klop - Litho - 1988 kopen? Bied vanaf 49!Ton Klop - Litho - 1988 kopen? Bied vanaf 49!Ton Klop - Litho - 1988 kopen? Bied vanaf 49!

Geplaatst door  KiewitKunstonder100euro
FA. (28)

815 verkochte items
Alle items van deze verkoper (380)
  • Ton Klop (1939)
Jaartal1988
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen46 cm x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage36/300
Litho van Ton Klop. Afmetingen blad: 46 x 46 cm. Het werk is met potlood gesigneerd, gedateerd (‘88) en genummerd (36/300). De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 5 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen , bij vooruitbetaling, is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand. We kunnen het werk ook verzenden. Onze verzenddagen zijn dinsdag en donderdag.

In zeer goede staat.

Ton Klop (1939)

Alle items van deze kunstenaar(2)
FA. (28)

815 verkochte items
46 cm
46 cm
Starttijd:29-03-2022 om 12:31
Eindtijd:10-04-2022 om 20:49
Openingsbod€ 49
Objectlocatie'S-GRAVENZANDE, Nederland
VerzendingWereldwijd