Ton Meyer - C5056-2, Rijden met paard en wagen

Ton Meyer - C5056-2, Rijden met paard en wagen kopen? Bied vanaf 25!
Ton Meyer - C5056-2, Rijden met paard en wagen kopen? Bied vanaf 25!Ton Meyer - C5056-2, Rijden met paard en wagen kopen? Bied vanaf 25!Ton Meyer - C5056-2, Rijden met paard en wagen kopen? Bied vanaf 25!
  • Ton Meyer (1892-1984)
StijlImpressionistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen20 cm x 33.5 cm (h x b)
Lijst34.5 cm x 48.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
C5056-2, Ton Meyer, Rijden met paard en wagen, gemengde techniek op papier, linksonder gesigneerd, beeldmaat 20 x 33.5 cm, lijstmaat 34.5 x 48.5 cm.

Dit werk is op te halen op onze locatie in Nieuwersluis.
Voor verzendingen zijn we afhankelijk van koeriers.
ConditieRedelijk

Papier en passe-partout verkleurd door de tijd, lijst is zeer gammel, bevat oppervlaktevuil en slijtschade door de tijd, achtertik zit grotendeels los

Starttijd:16-01-2023 om 12:18
Eindtijd:25-01-2023 om 21:18
Openingsbod € 25
ObjectlocatieNieuwersluis,  Nederland
VerzendingAlleen per koerier