Ton Orth - Dorp bij nacht, gouache op papier - Verkocht

Ton Orth - Dorp bij nacht, gouache op papier kopen? Bied vanaf 75!

Verkoopprijs: € 95,00

Ton Orth - Dorp bij nacht, gouache op papier kopen? Bied vanaf 75!Ton Orth - Dorp bij nacht, gouache op papier kopen? Bied vanaf 75!Ton Orth - Dorp bij nacht, gouache op papier kopen? Bied vanaf 75!

Geplaatst door  Rosser
FA. (167)

2950 verkochte items
Alle items van deze verkoper (270)
  • Ton Orth (1935)

Mooie, grote gouache met een mediterraan tintje van de Rotterdamse kunstenaar Ton Orth. Gouache op dik papier, gesigneerd en gedateerd (‘79) linksonder. Afkomstig uit de kunstcollectie van ABNAMRO, in zeer goede conditie.  Blad heeft ingelijst gezeten want er zitten taperesten langs de randen aan de achterkant.  Ingelijst met passe-partout is het werk perfect.

Afmetingen: 76cm x 57cm

ZZRD

Ton Orth (1935)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  Rosser
FA. (167)

2950 verkochte items
Dit item is verkocht voor 95,00
Starttijd:27-04-2018 om 17:14
Eindtijd:07-05-2018 om 20:14
Biedingen (5)
APS
07 mei / 11:44
€ 95
hoef71
07 mei / 08:49
€ 90
APS
06 mei / 18:13
€ 85
hoef71
06 mei / 17:56
€ 80
APS
06 mei / 15:58
€ 75