Ton Orth - materie-energie

Ton Orth - materie-energie kopen? Bied vanaf 50!
Ton Orth - materie-energie kopen? Bied vanaf 50!Ton Orth - materie-energie kopen? Bied vanaf 50!Ton Orth - materie-energie kopen? Bied vanaf 50!Ton Orth - materie-energie kopen? Bied vanaf 50!Ton Orth - materie-energie kopen? Bied vanaf 50!Ton Orth - materie-energie kopen? Bied vanaf 50!Ton Orth - materie-energie kopen? Bied vanaf 50!Ton Orth - materie-energie kopen? Bied vanaf 50!Ton Orth - materie-energie kopen? Bied vanaf 50!Ton Orth - materie-energie kopen? Bied vanaf 50!
  • Ton Orth (1935)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1975
TechniekPen (Inkt)
IngelijstIngelijst
Afmetingen51.5 cm x 72 cm (h x b)
Lijst52.5 cm x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Het werk is ingelijst in een acrylglas-baklijst.
De tekening kan staand en liggend gehangen worden en is zodanig ook twee maal gesigneerd.

De tekening is in heel goede staat, maar de acrylglazen baklijst heeft aan een hoek een scheurtje.

Ton Orth (1935)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (4)
Geplaatst door  culvrij
FA. (1 )

6 verkochte items
Alle items van deze verkoper (17)
73 cm
52.5 cm
72 cm
51.5 cm
Sluit over 6d 6u 30m 08s
Openingsbod€ 50
Objectlocatieculemborg,  Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie
Starttijd:24-11-2022 om 12:38
Eindtijd:08-12-2022 om 20:22