FA. (3)

Ton Paauw - 2 stuks zonder titel.

Ton Paauw - 2 stuks zonder titel. kopen? Bied vanaf 45!
Ton Paauw - 2 stuks zonder titel. kopen? Bied vanaf 45!Ton Paauw - 2 stuks zonder titel. kopen? Bied vanaf 45!Ton Paauw - 2 stuks zonder titel. kopen? Bied vanaf 45!Ton Paauw - 2 stuks zonder titel. kopen? Bied vanaf 45!Ton Paauw - 2 stuks zonder titel. kopen? Bied vanaf 45!Ton Paauw - 2 stuks zonder titel. kopen? Bied vanaf 45!Ton Paauw - 2 stuks zonder titel. kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door  Njoyart
FA. (6)

Lid sinds 2020
202 verkochte items
Alle items van deze verkoper (45)
  • Ton Paauw (1951)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1980
TechniekPotlood
IngelijstIngelijst
Afmetingen23 cm x 23 cm (h x b)
Lijst25 cm x 49.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Ton Paauw, een veelzijdig kunstenaar. Is beeldhouwer, wandschilder, schilder en fotograaf.
Maar ook met een potlood kon hij goed overweg.
Werken zijn afkomstig van de gemeente Soest.
Ingelijst in aluminium lijst.
Glasbreuk is altijd risico koper.

Ton Paauw (1951)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  Njoyart
FA. (6)

Lid sinds 2020
202 verkochte items
49.5 cm
25 cm
23 cm
23 cm
Starttijd:13-05-2022 om 21:32
Eindtijd:27-05-2022 om 22:36
Openingsbod€ 45
ObjectlocatieVelsen-noord, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa