Ton Pape - Abstracte compositie (2236) - Verkocht

Ton Pape - Abstracte compositie (2236) kopen? Bied vanaf 1!
Ton Pape - Abstracte compositie (2236) kopen? Bied vanaf 1!Ton Pape - Abstracte compositie (2236) kopen? Bied vanaf 1!
  • Ton Pape (1916-2003)
TypeTekening / Aquarel
TechniekGouache
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Prachtige gouache van de Nederlandse kunstenaar Ton Pape (1916 - 2003).
Rechtsonder gesigneerd door de kunstenaar.

De kunstenaar Ton Pape werd geboren in 1916 in Rijswijk waar hij in 2003 overleed.
Pape volgde in Den Haag zijn opleiding aan de Academie voor Beeldende kunsten en aan het Atelier Hugo Landheer.
Ton Pape heeft een heel divers oeuvre, van traditioneel werk, landschappen, zeegezichten en portretten tot (non-)figuratief. Hij tekende, schilderde en aquarelleerde, was graficus en textielkunstenaar.
In 1954 had Ton Pape zijn eerste tentoonstelling in het Cultureel Centrum in Den Haag, er volgde daarna nog vele nationale en internationale tentoonstellingen in o.a. Italië en België.

Werk van Ton Pape is o.a. in het bezit van het Museum Rijswijk, de Rijkscollectie en de kunstcollecties van ABN-AMRO en Philips.

Het blad onder het werk is wat vergeeld.

Ton Pape (1916-2003)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (10)
Geplaatst door  ZuiverKunst
FA. (27)

Lid sinds 2019
678 verkochte items
Alle items van deze verkoper (44)
40 cm
50 cm
Dit item is verkocht voor 11,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:01-12-2020 om 10:52
Eindtijd:13-12-2020 om 20:05
Biedingen (4)
pet81
13 dec. / 19:36
€ 10
jobf
13 dec. / 19:36
€ 5
pet81
13 dec. / 19:30
€ 3
jobf
04 dec. / 23:13
€ 1