Ton Schulten - Branding van de zon - Verkocht

Ton Schulten - Branding van de zon kopen? Bied vanaf 475!

Verkoopprijs: € 475,00

Ton Schulten - Branding van de zon kopen? Bied vanaf 475!Ton Schulten - Branding van de zon kopen? Bied vanaf 475!Ton Schulten - Branding van de zon kopen? Bied vanaf 475!

Geplaatst door  vanbellencolour
FA. (19)

1059 verkochte items
Alle items van deze verkoper (15)
  • Ton Schulten (1938)
Jaartal1999
IngelijstIngelijst
Afmetingen130 cm x 100 cm (h x b)
Lijst133 cm x 103 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage180
Groot! Fraaie zeefdruk in houten lijst. Met passe-partout.

Ton Schulten (1938)

Alle items van deze kunstenaar(9)
FA. (19)

1059 verkochte items
103 cm
133 cm
100 cm
130 cm
Dit item is verkocht voor 475,00
Starttijd:06-04-2019 om 19:55
Eindtijd:14-04-2019 om 22:12
rberghuis
14 apr. / 22:03
€ 475