Ton Schulten - Schilder van het landschapsmozaïek.

Ton Schulten - Schilder van het landschapsmozaïek. kopen? Bied vanaf 110!

Bijzondere Uitgaves

Verkoopprijs: € 126,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Ton Schulten - Schilder van het landschapsmozaïek. kopen? Bied vanaf 110!Ton Schulten - Schilder van het landschapsmozaïek. kopen? Bied vanaf 110!Ton Schulten - Schilder van het landschapsmozaïek. kopen? Bied vanaf 110!Ton Schulten - Schilder van het landschapsmozaïek. kopen? Bied vanaf 110!

Geplaatst door  AdeNeef

49 verkochte items
  • Ton Schulten (1938)
TypeBijzondere Uitgaves
Jaartal1997
TechniekBoek met Originele Grafiek
Afmetingen33 cm x 26 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Boek met zeefdruk.

Boek: Ton Schulten - Schilder van het landschapsmozaïek
              Ontmoeting met een bevlogen colorist.

Zeefdruk:  320/ 350 - afmeting: 22 x 15 cm.

Boek + zeefdruk zijn als nieuw. Stofomslag heeft minimale gebruikssporen.

Dit item is verkocht voor 126,50(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:18-07-2020 om 14:44
Eindtijd:01-08-2020 om 19:06

mvaessen
1 aug. / 17:31
€ 110