Ton Schulten - Zonder Titel

Ton Schulten - Zonder Titel kopen? Bied vanaf 650!

Ton Schulten - Zonder Titel

Verkoopprijs: € 650,00

Geplaatst door  Basilicum53

Lid sinds 2019
1 verkochte items
  • Ton Schulten (1938)
Jaartal1996
IngelijstIngelijst
Afmetingen80 cm x 80 cm (h x b)
Lijst90 cm x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Ton heeft dit olieverf doek geschilderd voordat hij zijn auto ongeluk kreeg...De kleuren zijn echt prachtig gebleven.

Door verhuizing geen plaatst meer

Ton Schulten (1938)

Alle items van deze kunstenaar(3) Geplaatst door  Basilicum53

Lid sinds 2019
1 verkochte items
90 cm
90 cm
80 cm
80 cm

Dit item is verkocht voor 650,00

Starttijd:12-08-2019 om 19:03
Eindtijd:23-08-2019 om 15:00

Erikdk
13 aug. / 11:51
€ 650