Ton Schulten - Zonovergoten, zeefdruk (ingelijst) - Verkocht

Ton Schulten - Zonovergoten, zeefdruk (ingelijst) kopen? Bied vanaf 175!

Verkoopprijs: € 195,00

Ton Schulten - Zonovergoten, zeefdruk (ingelijst) kopen? Bied vanaf 175!Ton Schulten - Zonovergoten, zeefdruk (ingelijst) kopen? Bied vanaf 175!Ton Schulten - Zonovergoten, zeefdruk (ingelijst) kopen? Bied vanaf 175!Ton Schulten - Zonovergoten, zeefdruk (ingelijst) kopen? Bied vanaf 175!

Geplaatst door  Rosser
FA. (169)

2989 verkochte items
Alle items van deze verkoper (232)
  • Ton Schulten (1938)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Prachtige zeefdruk van Ton Schulten in mooie complementerende lijst.  Met potlood gesigneerd, getiteld (“Zonovergoten I”), gedateerd (1999) en genummerd (125/180).  Het beeld van de zeefdruk loopt door in de lijst.

In redelijke conditie; de lijst is licht beschadigd, het passe-partout is niet smetteloos en er zit geen glas in de lijst.  In de zeefdruk zitten rechts in het midden van het beeld twee onvolkomenheden; een puntje in de bovengevel van het huisje en een kras in de bossen rechts van het huisje.  Beide zijn niet door het papier heen, zelfs niet door de verf heen waardoor het niet echt opvalt als je niet weet dat ze er zitten (en nog minder als er weer glas voor zit).

Afmetingen:  86cm x 65cm (incl. lijst), 60cm x 40cm (binnen passe-partout)

Werk moet bij voorkeur worden opgehaald in Diemen (vlakbij het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O).  De termijn voor ophalen is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk eventueel weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan Amsterdam voor andere zaken.

Ton Schulten (1938)

Alle items van deze kunstenaar(7)
Geplaatst door  Rosser
FA. (169)

2989 verkochte items
Dit item is verkocht voor 195,00
Starttijd:01-03-2016 om 19:23
Eindtijd:12-03-2016 om 20:23
Biedingen (3)
jeko
12 mrt. / 20:16
€ 195
Restaurateur
12 mrt. / 19:42
€ 185
jeko
12 mrt. / 19:00
€ 175