Ton Slits - abstracte voorstelling - vroege gouache uit 1976 - Verkocht

Ton Slits - abstracte voorstelling - vroege gouache uit 1976 kopen? Bied vanaf 10!
Ton Slits - abstracte voorstelling - vroege gouache uit 1976 kopen? Bied vanaf 10!Ton Slits - abstracte voorstelling - vroege gouache uit 1976 kopen? Bied vanaf 10!Ton Slits - abstracte voorstelling - vroege gouache uit 1976 kopen? Bied vanaf 10!Ton Slits - abstracte voorstelling - vroege gouache uit 1976 kopen? Bied vanaf 10!Ton Slits - abstracte voorstelling - vroege gouache uit 1976 kopen? Bied vanaf 10!Ton Slits - abstracte voorstelling - vroege gouache uit 1976 kopen? Bied vanaf 10!Ton Slits - abstracte voorstelling - vroege gouache uit 1976 kopen? Bied vanaf 10!
  • Ton Slits (1955)
Jaartal1976
TechniekGouache
IngelijstIngelijst
Afmetingen19 cm x 19 cm (h x b)
Lijst45 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
  • papiermaat ca 24x23 cm
  • bevestigd achter passepartout, uitsnede 19x19 cm
  • achter glas, 45x40 cm
  • het geheel verkeert in zeer goede gebruikte staat

Ton Slits (1955)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  Miles
FA. (37)

1388 verkochte items
Alle items van deze verkoper (145)
40 cm
45 cm
19 cm
19 cm
Dit item is verkocht voor 70,00
Starttijd:30-04-2019 om 20:06
Eindtijd:06-05-2019 om 22:21
Biedingen (12)
Annemeijne
06 mei / 22:14
€ 70
TEAN16
06 mei / 22:13
€ 60
Annemeijne
06 mei / 22:09
€ 50
TEAN16
06 mei / 22:09
€ 45
Annemeijne
06 mei / 22:09
€ 45
TEAN16
05 mei / 23:46
€ 40
Annemeijne
05 mei / 14:49
€ 35
mien14
03 mei / 23:57
€ 30
Annemeijne
02 mei / 21:20
€ 25
Braamberg
02 mei / 09:39
€ 20
Annemeijne
02 mei / 09:08
€ 15
Braamberg
30 apr. / 20:43
€ 10