Ton Smit - Gouache , Stadsgezicht – gesigneerd & ingelijst – 1952 - Verkocht

Ton Smit - Gouache , Stadsgezicht – gesigneerd & ingelijst – 1952 kopen? Bied vanaf 40!
Ton Smit - Gouache , Stadsgezicht – gesigneerd & ingelijst – 1952 kopen? Bied vanaf 40!Ton Smit - Gouache , Stadsgezicht – gesigneerd & ingelijst – 1952 kopen? Bied vanaf 40!Ton Smit - Gouache , Stadsgezicht – gesigneerd & ingelijst – 1952 kopen? Bied vanaf 40!Ton Smit - Gouache , Stadsgezicht – gesigneerd & ingelijst – 1952 kopen? Bied vanaf 40!Ton Smit - Gouache , Stadsgezicht – gesigneerd & ingelijst – 1952 kopen? Bied vanaf 40!Ton Smit - Gouache , Stadsgezicht – gesigneerd & ingelijst – 1952 kopen? Bied vanaf 40!Ton Smit - Gouache , Stadsgezicht – gesigneerd & ingelijst – 1952 kopen? Bied vanaf 40!Ton Smit - Gouache , Stadsgezicht – gesigneerd & ingelijst – 1952 kopen? Bied vanaf 40!Ton Smit - Gouache , Stadsgezicht – gesigneerd & ingelijst – 1952 kopen? Bied vanaf 40!Ton Smit - Gouache , Stadsgezicht – gesigneerd & ingelijst – 1952 kopen? Bied vanaf 40!Ton Smit - Gouache , Stadsgezicht – gesigneerd & ingelijst – 1952 kopen? Bied vanaf 40!Ton Smit - Gouache , Stadsgezicht – gesigneerd & ingelijst – 1952 kopen? Bied vanaf 40!Ton Smit - Gouache , Stadsgezicht – gesigneerd & ingelijst – 1952 kopen? Bied vanaf 40!Ton Smit - Gouache , Stadsgezicht – gesigneerd & ingelijst – 1952 kopen? Bied vanaf 40!Ton Smit - Gouache , Stadsgezicht – gesigneerd & ingelijst – 1952 kopen? Bied vanaf 40!Ton Smit - Gouache , Stadsgezicht – gesigneerd & ingelijst – 1952 kopen? Bied vanaf 40!
  • Ton Smit (1905-1959)
Jaartal1952
TechniekGouache
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen30 cm x 24.5 cm (h x b)
Lijst47 cm x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
  • Een ingelijste gouache uit 1952 van de Nederlandse kunstenaar Ton Smit (1905-1959).

    -Afmetingen:  Lijst, 47 x 43 cm. Beeld, 30 x 24,5 cm.

    -Herkomst: Uit de nalatenschap van een kunstverzamelaar.

    -Conditie: De gouache is in zeer goede staat. Het passe-partout is vlekkerig. De lijst heeft slijtplekken.

    Zie ook de foto’s.

    -Het werk kan afgehaald worden (in Amsterdam). Afhalen heeft onze voorkeur i.v.m. de kwetsbaarheid van de glasplaat.

    -Het werk kan aangetekend verzonden worden via PostNL.

    Verzendkosten:

    Binnen Nederland: 8,00 euro.

    Naar België: 18,50 euro.

    Vragen? Stuur even een mailtje.

    Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.

De gouache is in zeer goede staat. Het passe-partout is vlekkerig. De lijst heeft slijtplekken. Zie ook de foto’s.

Ton Smit (1905-1959)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (83)

2908 verkochte items
Alle items van deze verkoper (32)
43 cm
47 cm
24.5 cm
30 cm
Dit item is verkocht voor 70,00
Starttijd:12-10-2019 om 14:27
Eindtijd:26-10-2019 om 15:10
Biedingen (5)
Irisshop
26 okt. / 12:14
€ 70
Wyn2014
26 okt. / 04:17
€ 60
banket
26 okt. / 04:17
€ 50
Wyn2014
25 okt. / 22:01
€ 45
banket
25 okt. / 06:41
€ 40