Ruloff S.A. Manuputty - Contra
Jaartal | 1952 |
Techniek | Gouache |
Onderwerp | Stadsgezicht |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 30 x 24.5 cm (h x b) |
Incl. lijst | 47 x 43 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Een ingelijste gouache uit 1952 van de Nederlandse kunstenaar Ton Smit (1905-1959).
-Gesigneerd, gedateerd en ingelijst in de
-Afmetingen: Lijst, 47 x 43 cm. Beeld, 30 x 24,5 cm.
-Herkomst: Uit de nalatenschap van een kunstverzamelaar.
-Conditie: De gouache is in zeer goede staat. Het passe-partout is vlekkerig. De lijst heeft slijtplekken.
Zie ook de foto’s.
-Het werk kan afgehaald worden (in Amsterdam). Afhalen heeft onze voorkeur i.v.m. de kwetsbaarheid van de glasplaat.
-Het werk kan aangetekend verzonden worden via PostNL.
Verzendkosten:
Binnen Nederland: 8,00 euro.
Naar België: 18,50 euro.
Vragen? Stuur even een mailtje.
Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.
Conditie | Goed | ||
De gouache is in zeer goede staat. Het passe-partout is vlekkerig. De lijst heeft slijtplekken. Zie ook de foto’s. | |||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Amsterdam, Nederland |
Starttijd | 12-10-2019 om 14:27 |
Eindtijd | 26-10-2019 om 15:10 |