FA. (5)

Ton van den Hoogen - Landschappelijk

Ton van den Hoogen - Landschappelijk kopen? Bied vanaf 60!
Ton van den Hoogen - Landschappelijk kopen? Bied vanaf 60!Ton van den Hoogen - Landschappelijk kopen? Bied vanaf 60!Ton van den Hoogen - Landschappelijk kopen? Bied vanaf 60!Ton van den Hoogen - Landschappelijk kopen? Bied vanaf 60!Ton van den Hoogen - Landschappelijk kopen? Bied vanaf 60!Ton van den Hoogen - Landschappelijk kopen? Bied vanaf 60!

Geplaatst door  GKB48
FA. (1)

Lid sinds 2017
6 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
  • Ton van den Hoogen (1948)
StijlImpressionistisch
IngelijstOp Spieraam
Afmetingen120 cm x 120 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Landschappelijk
ConditieRedelijk

Volgens taxateur is het werk niet meer puntgaaf

Ton van den Hoogen (1948)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  GKB48
FA. (1)

Lid sinds 2017
6 verkochte items
120 cm
120 cm
Starttijd:27-02-2022 om 20:52
Eindtijd:02-03-2022 om 21:46
Openingsbod€ 60
ObjectlocatieBreukeleveen, Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie