FA. (2)

Ton van den Hoogen - Landschappelijk

Ton van den Hoogen - Landschappelijk kopen? Bied vanaf 55!
Ton van den Hoogen - Landschappelijk kopen? Bied vanaf 55!Ton van den Hoogen - Landschappelijk kopen? Bied vanaf 55!Ton van den Hoogen - Landschappelijk kopen? Bied vanaf 55!Ton van den Hoogen - Landschappelijk kopen? Bied vanaf 55!Ton van den Hoogen - Landschappelijk kopen? Bied vanaf 55!Ton van den Hoogen - Landschappelijk kopen? Bied vanaf 55!Ton van den Hoogen - Landschappelijk kopen? Bied vanaf 55!Ton van den Hoogen - Landschappelijk kopen? Bied vanaf 55!Ton van den Hoogen - Landschappelijk kopen? Bied vanaf 55!

Geplaatst door  GKB48
FA. (1)

Lid sinds 2017
6 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
  • Ton van den Hoogen (1948)
IngelijstIngelijst
Afmetingen90 cm x 90 cm (h x b)
Lijst100 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Gemengde techniek

De lijst is licht beschadigd

Ton van den Hoogen (1948)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  GKB48
FA. (1)

Lid sinds 2017
6 verkochte items
100 cm
100 cm
90 cm
90 cm
Starttijd:27-02-2022 om 20:51
Eindtijd:02-03-2022 om 21:48
Openingsbod€ 55
ObjectlocatieZutphen, Nederland
VerzendingAlleen per koerier