Ton van Kesteren - Abstract, zeefdruk (groot)

Ton van Kesteren - Abstract, zeefdruk (groot) kopen? Bied vanaf 35!

Verkoopprijs: € 35,00

Ton van Kesteren - Abstract, zeefdruk (groot) kopen? Bied vanaf 35!Ton van Kesteren - Abstract, zeefdruk (groot) kopen? Bied vanaf 35!Ton van Kesteren - Abstract, zeefdruk (groot) kopen? Bied vanaf 35!Ton van Kesteren - Abstract, zeefdruk (groot) kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  Rosser
FA. (140)

2579 verkochte items
  • Ton van Kesteren (1942)
GesigneerdHandgesigneerd

Zeer mooie  zeefdruk van Ton van Kesteren.  Handgesigneerd en genummerd.  Dit is nummer  198  uit een oplage van 200 stuks.  In zeer goede conditie, nooit ingelijst geweest.

Afmetingen: 100cm x 70cm (blad), 78cm x 60cm (beeld)

Werk kan worden opgehaald in Diemen of op het Kunstveiling kantoor in Amsterdam Z-O. Als het echt niet anders kan, dan kan het werk goed verpakt verstuurd worden op kosten van de koper (Nederland - 15 euro) en, belangrijker, op uitdrukkelijk risico van de koper.

Dit item is verkocht voor 35,00

Starttijd:18-01-2015 om 20:25
Eindtijd:30-01-2015 om 20:25

luthart
30 jan. / 19:27
€ 35