Ruloff S.A. Manuputty - Contra
Type kunstwerk | Fotografie |
Jaartal | 1991 |
Techniek | C-Print |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 46 x 40 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Redelijk | ||||||||||
Zie omschrijving. Enige beschadiging aan de rand. Beeld goed. | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | Haarlem, Nederland |
Starttijd | 28-5-2023 om 16:33 |
Eindtijd | 20-6-2023 om 0:07 |