Toon de Haas - Olieverf op doek, Landschap - Ingelijst (Groot) - Verkocht

Toon de Haas - Olieverf op doek, Landschap - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 150!
Toon de Haas - Olieverf op doek, Landschap - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 150!Toon de Haas - Olieverf op doek, Landschap - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 150!Toon de Haas - Olieverf op doek, Landschap - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 150!Toon de Haas - Olieverf op doek, Landschap - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 150!
  • Toon de Haas (1929-2015)
Jaartal1988
StijlImpressionistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen99 cm x 104 cm (h x b)
Lijst112.5 cm x 117.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Herkomst: Royal FloraHolland

Administratieve code:

QQFLORA

Zeer lichte golving in uiterste bovenhoeken doek

Toon de Haas (1929-2015)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (333 )

Lid sinds 2010
47125 verkochte items
Alle items van deze verkoper (730)
117.5 cm
112.5 cm
104 cm
99 cm
Dit item is verkocht voor 160,00
Starttijd:11-03-2019 om 11:50
Eindtijd:24-03-2019 om 20:02
Biedingen (2)
Chouba
24 mrt. / 19:54
€ 160
HaijeWind
20 mrt. / 21:52
€ 150