FA. (3)

Toon de Jong - Ingelijste ets: Stadsgezicht met kerktoren

Toon de Jong - Ingelijste ets: Stadsgezicht met kerktoren kopen? Bied vanaf 115!
Toon de Jong - Ingelijste ets: Stadsgezicht met kerktoren kopen? Bied vanaf 115!Toon de Jong - Ingelijste ets: Stadsgezicht met kerktoren kopen? Bied vanaf 115!Toon de Jong - Ingelijste ets: Stadsgezicht met kerktoren kopen? Bied vanaf 115!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (172)

5370 verkochte items
Alle items van deze verkoper (359)
  • Toon de Jong (1879-1978)
TechniekEts/Aquatint
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen47 cm x 30.5 cm (h x b)
Lijst68 cm x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Ingelijste ets van Toon de Jong. Titel: Stadsgezicht met kerktoren. Afmetingen incl lijst: H68 x b49cm. Afmetingen voorstelling: H47 x b30.5cm. Het werk is, rechts onderaan,  gesigneerd  en gedateerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Verzenden/ophalen:

Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en  5 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen , bij vooruitbetaling, is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand. Het kan ook worden verzonden met Postnl. Onze verzenddagen zijn dinsdag en donderdag.

Antonie Jacob (Toon) de Jong (Laren, 14 augustus 1879 – Maassluis, 24 april 1978) was een Nederlands schilder, tekenaar en graficus.

De Jong was een leerling van Willem Hendrik Eickelberg uit Blaricum. Later studeerde hij aan de Rijksschool voor Kunstnijverheid Amsterdam en de Rijksakademie van beeldende kunsten. Hij was een lid van de Amsterdamse kunstenaarsvereniging "Sint-Lucas" en de Larense schildersvereniging De Tien. Als schilder, etser en tekenaar hanteerde hij een naturalistisch-impressionistische stijl. Hij maakte vooral landschappen en portretten. De Jong woonde en werkte in Laren en tekende veel van zijn werken in Het Gooi, maar hij was ook actief in Zeeland.

Ter gelegenheid van zijn 90e verjaardag werd van zijn werk een overzichtstentoonstelling gehouden in het Singer Museum.

In goede staat.

Toon de Jong (1879-1978)

Alle items van deze kunstenaar(3)
Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (172)

5370 verkochte items
49 cm
68 cm
30.5 cm
47 cm
Starttijd:05-05-2022 om 19:57
Eindtijd:15-05-2022 om 20:51
Openingsbod€ 115
Objectlocatie'S-GRAVENZANDE, Nederland
VerzendingWereldwijd