Toon de Jong originele ets Blaricummer Eng

Toon de Jong originele ets Blaricummer Eng kopen? Bied vanaf 25!

Verkoopprijs: € 25,00

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Toon de Jong (1879-1978)
GesigneerdHandgesigneerd

Prachtige originele ets afm60 x 30 van Toon de Jong gedateerd 1948 van de Basiliek st Jan te Laren gezien vanaf de Blaricummer Eng. Afm 60 x 30 cm in zeer goede staat

Dit item is verkocht voor 25,00

Starttijd:11-04-2014 om 20:31
Eindtijd:16-04-2014 om 20:31

JP48
13 apr. / 22:28
€ 25