FA. (2)

Toon de Jong - Prentbriefkaarten Land van Mauve

Toon de Jong - Prentbriefkaarten Land van Mauve kopen? Bied vanaf 400!
Toon de Jong - Prentbriefkaarten Land van Mauve kopen? Bied vanaf 400!Toon de Jong - Prentbriefkaarten Land van Mauve kopen? Bied vanaf 400!Toon de Jong - Prentbriefkaarten Land van Mauve kopen? Bied vanaf 400!

Geplaatst door  BennekomKunst

Lid sinds 2020
7 verkochte items
Alle items van deze verkoper (7)
  • Toon de Jong (1879-1978)
TypeBijzondere Uitgaves
TechniekVaria
StijlRealistisch
Afmetingen8.7 cm x 13.5 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
Set van 12 prentbriefkaarten met afbeeldingen van Toon de Jong. Betreft de serie over het Gooi. In de 19e eeuw ook wel bekend als “Het land van Mauve”, vernoemd naar één van deze kunstenaars. Betreft de volgende afbeeldingen/kaarten:
- Rogge-laden
- Blarikum
- Larensche boerderij
- Bij Laren
- Huizen
- "Brink" te Laren
- Larensche boerin
- Larensche Boer
- Een erfgooier
- Larensche meisje
- Larensche jongen
- Larensch vrouwtje

Lichte verkleuring en/of kleine vlekjes (zie foto's)

Toon de Jong (1879-1978)

Alle items van deze kunstenaar(3)
Geplaatst door  BennekomKunst

Lid sinds 2020
7 verkochte items
13.5 cm
8.7 cm
Starttijd:01-05-2022 om 10:17
Eindtijd:08-05-2022 om 20:03
Openingsbod€ 400
ObjectlocatieBennekom, Nederland
VerzendingAlleen binnen Nederland