Toon Jansen - linosnede, De boodschap

Toon Jansen - linosnede, De boodschap kopen? Bied vanaf 20!
Toon Jansen - linosnede, De boodschap kopen? Bied vanaf 20!Toon Jansen - linosnede, De boodschap kopen? Bied vanaf 20!Toon Jansen - linosnede, De boodschap kopen? Bied vanaf 20!

Geplaatst door  kunstkwartier
FA. (16)

255 verkochte items
  • Toon Jansen (1937-2008)
StijlExpressionistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen40 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Linosnede door Toon Jansen

ConditieRedelijk

redelijk

Toon Jansen (1937-2008)

Alle items van deze kunstenaar(2) Geplaatst door  kunstkwartier
FA. (16)

255 verkochte items
30 cm
40 cm

Starttijd:21-03-2020 om 00:48
Eindtijd:26-03-2020 om 19:34
Openingsbod€ 20
ObjectlocatieUtrecht, Nederland
VerzendingWereldwijd