Toon Koster - aquarel .Molen langs vaart. van kunsthandel Roelofs - incl kunstboek werk&leven - Verkocht

Toon Koster - aquarel .Molen langs vaart. van kunsthandel Roelofs - incl kunstboek werk&leven kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 57,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Toon Koster - aquarel .Molen langs vaart. van kunsthandel Roelofs - incl kunstboek werk&leven kopen? Bied vanaf 50!Toon Koster - aquarel .Molen langs vaart. van kunsthandel Roelofs - incl kunstboek werk&leven kopen? Bied vanaf 50!Toon Koster - aquarel .Molen langs vaart. van kunsthandel Roelofs - incl kunstboek werk&leven kopen? Bied vanaf 50!Toon Koster - aquarel .Molen langs vaart. van kunsthandel Roelofs - incl kunstboek werk&leven kopen? Bied vanaf 50!Toon Koster - aquarel .Molen langs vaart. van kunsthandel Roelofs - incl kunstboek werk&leven kopen? Bied vanaf 50!Toon Koster - aquarel .Molen langs vaart. van kunsthandel Roelofs - incl kunstboek werk&leven kopen? Bied vanaf 50!Toon Koster - aquarel .Molen langs vaart. van kunsthandel Roelofs - incl kunstboek werk&leven kopen? Bied vanaf 50!Toon Koster - aquarel .Molen langs vaart. van kunsthandel Roelofs - incl kunstboek werk&leven kopen? Bied vanaf 50!Toon Koster - aquarel .Molen langs vaart. van kunsthandel Roelofs - incl kunstboek werk&leven kopen? Bied vanaf 50!Toon Koster - aquarel .Molen langs vaart. van kunsthandel Roelofs - incl kunstboek werk&leven kopen? Bied vanaf 50!Toon Koster - aquarel .Molen langs vaart. van kunsthandel Roelofs - incl kunstboek werk&leven kopen? Bied vanaf 50!Toon Koster - aquarel .Molen langs vaart. van kunsthandel Roelofs - incl kunstboek werk&leven kopen? Bied vanaf 50!Toon Koster - aquarel .Molen langs vaart. van kunsthandel Roelofs - incl kunstboek werk&leven kopen? Bied vanaf 50!Toon Koster - aquarel .Molen langs vaart. van kunsthandel Roelofs - incl kunstboek werk&leven kopen? Bied vanaf 50!Toon Koster - aquarel .Molen langs vaart. van kunsthandel Roelofs - incl kunstboek werk&leven kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  Miles
FA. (37)

1360 verkochte items
Alle items van deze verkoper (136)
  • Toon Koster (1913-1989)
TypeTekening / Aquarel
TechniekAquarel
StijlImpressionistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen11 cm x 11 cm (h x b)
Lijst27 cm x 22 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
  • Gesigneerd rechtsonder
  • In een prachtige houten (wissel)lijst uit de jaren 40
  • Voorzien van lakzegel
  • Incl het hardcover boek uit 1998, 95 pag., zeer compleet en rijk geillustreerd, 29x21 cm.

In goede gebruikte staat.

Toon Koster (1913-1989)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  Miles
FA. (37)

1360 verkochte items
22 cm
27 cm
11 cm
11 cm
Dit item is verkocht voor 57,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:04-06-2020 om 21:24
Eindtijd:18-06-2020 om 20:40
Pro_1975
07 jun. / 13:18
€ 50