Aquarel 11x14, linksonder gesigneerd Toon Koster, heel mooi ingelijst in passe-partout en achter glas.
Geheel in perfecte staat : Ready to hang !
Toon Koster (1913-1990) : opleiding aan de Academie voor Beeldende kunsten in Rotterdam, vanaf 1940 woonde en werkte hij in Nieuwkoop.
Een kunstenaar die niet in een bepaalde kunsthistorische stroming is te plaatsen. Een eigen stijl die direct te herkennen is typeert zijn werken.
Hij studeerde omstreeks 1934 aan de Rotterdamse kunstacademie onder Johannes Heijberg en Willem van Dort.
Toon Koster exposeerde o.a. in het Gemeentemuseum Apeldoorn, het Katwijks museum en een groepstentoonstelling in het Rijksmuseum Amsterdam.
Afhalen in Beerse (België) is ook mogelijk.
Verzendkosten naar België E 10,00