Ruloff S.A. Manuputty - Contra
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Deze litho van Toon Teeken verkeert in perfecte staat en komt uit 1997 enis afkomstig uit de collectie Leon Mommers. Formaat 53 x 38 cm. Afgedrukt in een oplage van 35 exemplaren is dit nummer 19. De litho kan worden opgehaald in onze galerie in Arkel of aangetekend worden verzonden. In verband met onze grote collectie Toon Teeken kan de nummering op de foto afwijken van het beschreven werk.
Objectlocatie | Arkel, Nederland |
Starttijd | 25-8-2017 om 8:12 |
Eindtijd | 8-9-2017 om 20:12 |