Ruloff S.A. Manuputty - Contra
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Leuke zeefdruk van Toon Teeken uit 1987. Handgesigneerd, gedateerd en (romeins) genummerd, dit is nummer 5 uit een oplage van 10 stuks (V/X). Mooi gemonteerd op zeer dik wit papier. In uitstekende conditie, afkomstig uit de kunstcollectie van ABNAMRO.
Afmetingen: 55cm x 70cm (incl. montage), 55cm x 65cm (blad/beeld)
Werk moet worden opgehaald in Diemen of op het Kunstveiling kantoor in Amsterdam Z-O vanwege de kwetsbaarheid van het werk.
Starttijd | 6-1-2015 om 16:28 |
Eindtijd | 17-1-2015 om 16:28 |