Antoine Mortier - Petit Métaphore
Maureen Bachaus - 1177 (gemonteerd op hout)
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1983 |
Techniek | Litho |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 21 x 10.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Gesigneerde (13/2/1985) litho van Toon Tieland voor menukaart Elzas Riesling/ Louis Haag in restaurant "De Witte"te Amersfoort. Afmetingen blad: H21 x b10,5 cm.Daarnaast een kerstkaart voor Makelaardij/Assurantien kantoor Reimus & Snel te Amersfoort/Leusden/Hoevelaken met op de voorzijde de drie kantoren. Afmetingen blad: H14,5 x b21 cm. De authenticiteit van deze werken wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
De werken kunnen ,voor risico van de koper, in een envelop, tussen karton, worden verzonden. De verzendkosten voor Nederland zijn dan 5,50 euro. Voor België 9,50 euro (tot max 250 gram).
Conditie | Zeer Goed | ||
In zeer goede staat | |||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Extra | Per brievenbuspost verzenden voor maximaal € 5,- op eigen risico | ||
Objectlocatie | 'S-GRAVENZANDE, Nederland |
Starttijd | 19-1-2020 om 21:11 |
Eindtijd | 15-4-2021 om 21:15 |