Keimpe Kootstra - Anemonen in vaas.
Tetsuro Sawada - "Flash" 1987 - Beperkte oplage 100 - Genummerd
Keimpe Kootstra - Anemonen in zwarte vaas.
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Handingekleurde (aquarel) litho van Toon Tieland. Zalig kerstfeest Gezond 1988. Jaar: 1987. Het werk is met potlood, aan de onderzijde, gesigneerd. Afmetingen: H22 x b17,5 cm. Afmetingen ingekleurde voorstelling: H15 x b14 cm. Conditie: in goede staat.De authenciteit van deze werken wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegeleverd.
De tekeningen kunnen op risico van de koper in een envelop, tussen karton, worden verzonden. De verzendkosten voor Nederland zijn dan 5,50 euro. Voor België 9 euro (tot max 250 gram).
ZZWIN
Objectlocatie | Hoek van Holland, Nederland |
Starttijd | 12-12-2017 om 17:23 |
Eindtijd | 18-12-2017 om 20:28 |