Maurizio Giongo - "SERA", olieverf op doek, gesigneerd, gedateerd 2000
Ans Wortel - Gouache: "en ze zag vogels vliegen, hij zei: ga maar als je wilt - 1972
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Handingekleurde Litho van Toon Tieland uit 1989. Zalig kerstfeest gezond 1990. Het werk is met potlood, aan de onderzijde, gesigneerd. Afmetingen: H19.5 x b21 cm. Afmetingen ingekleurde voorstelling: H20 x b15.5 cm. Conditie: in goede staat. De authenciteit van deze werken wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegeleverd.
De tekeningen kunnen op risico van de koper in een envelop, tussen karton, worden verzonden. De verzendkosten voor Nederland zijn dan 5,50 euro. Voor België 9 euro (tot max 250 gram).
ZZWIN
Objectlocatie | Hoek van Holland, Nederland |
Starttijd | 19-12-2017 om 9:34 |
Eindtijd | 29-12-2017 om 21:34 |