Antoine Mortier - Petit Métaphore
Maureen Bachaus - 1177 (gemonteerd op hout)
Type | Bijzondere Uitgaves |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Litho van Toon Tieland. Titel: Gezellig kerstfeest en gezond 1979. Jaar: 1978. Het werk is rechtsonder gesigneerd met potlood en in de druk. Afmetingen blad: H11 x b17 cm. Afmetingen voorstelling: H9,5 x b11,5 cm. Conditie: in goede staat. De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegeleverd.
Het Item kan, op risico van de koper, in een envelop, tussen karton, worden verzonden. Kosten Nederland: 5,50. Kosten België: 9,50.
ZZZW
Objectlocatie | Hoek van Holland, Nederland |
Starttijd | 15-3-2018 om 16:26 |
Eindtijd | 26-3-2018 om 19:31 |