Joan Gardy Artigas - La part des autres
Corneille - L'amour au jour la jour
Rob van Koningsbruggen - Fodor servies
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1983 |
Techniek | Litho |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 18 x 18 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Litho van Toon Tieland. Titel: Zalig kerstfeest gezond 1983. Afmetingen blad: H18 x b18 cm. Afmetingen ingekleurde voorstelling: H11.5 x b14 cm. Het werk is rechts onderaan gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van deze werken wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
De tekeningen kunnen op risico van de koper in een envelop, tussen karton, worden verzonden. De verzendkosten voor Nederland zijn dan 5,50 euro. Voor België 9 euro (tot max 250 gram).
Conditie | Zeer Goed | ||
In zeer goede staat | |||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Extra | Per brievenbuspost verzenden voor maximaal € 5,- op eigen risico | ||
Objectlocatie | 'S-GRAVENZANDE, Nederland |
Starttijd | 26-8-2019 om 11:02 |
Eindtijd | 9-9-2019 om 21:30 |