het werk is vanuit familiebezit bij mij terecht gekomen. Het heeft altijd netjes ingelijst achter glas bij mijn ouders thuis aan de muur gehangen. Mijn ouders hebben Nijmeegse roots en waren aldus ook bekend met de Nijmeegse kunstenaar Toon Vijftigschild. Het werk heeft nu geen plaats meer bij mij aan de muur, dus zoek ik een liefhebber die het voor een schappelijke prijs wil overnemen.
Goed
werk is onbeschadigd, kwaliteit van het papier waarop het werk is vervaardigd is netjes in orde, door het verloop van de tijd kent het papier wel een geel/bruine verkleuring
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Maarssen, Nederland