Albert Cambeen - Aquatint & Aquarel
Henri Jacobs - Studie voor Igitur
Freek van den Berg - Zonder titel
Tweeluik in goudkleurige lijst, in 2002 gekocht bij kunstenares voor 4500 Euro. Het schilderij is in uitstekende staat.
Elk paneel is 100 cm hoog en x70 cm breed.
Ophalen op kosten van de koper. Dit kan in Utrecht of Valkenswaard (bij Eindhoven)
Over de kunstenares:
Het hoofdthema in de schilderijen van Toos van Holstein is het weergeven van menselijke gedaanten in open of overkoepelde monumentale ruimten, die onderdeel zijn van vaag aangeduide architectonische bouwwerken. In haar werk is de symbiose van allerlei culturen duidelijk herkenbaar. Toos van Holstein heeft reizen gemaakt naar landen in Midden-Amerika, het Midden-Oosten en China. Zij heeft verder grote belangstelling voor de Europese middeleeuwen.
Toos van Holstein is in Nederland een gerenommeerd kunstenaar. Ze exposeert regelmatig in galerieën verspreid over het hele land.
Bron: http://www.toosvanholstein.nl/index-ned.html
Starttijd | 5-6-2014 om 22:30 |
Eindtijd | 19-6-2014 om 22:30 |