Bob Immink - Noordhollands landschap - aquarel
Frans Hals - Biographie critique
Yaacov Agam - "Ne Bougez Pas (Geel)" Editie 97 - genummerd
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ter veiling aangeboden, 2 fraaie kleurrijke zeefdrukken uit de hand van Toyin Loye.
Titel: Homage to Yemoja l en ll.
Jaar van uitgave: 2000.
Oplage: beide zijn nummer 15 uit een oplage van 75 exemplaren.
Handgesignnerd en genummerd met potlood.
Afmetingen lijsten zijn 50,5 cm x 73,5 cm.
Beide zeefdrukken zijn in zeer goede staat.
Starttijd | 27-10-2015 om 14:48 |
Eindtijd | 3-11-2015 om 20:48 |