FA. (3)

Toyin Loye - Hommage to three priests

Toyin Loye - Hommage to three priests kopen? Bied vanaf 100!
Toyin Loye - Hommage to three priests kopen? Bied vanaf 100!Toyin Loye - Hommage to three priests kopen? Bied vanaf 100!Toyin Loye - Hommage to three priests kopen? Bied vanaf 100!

Geplaatst door  JaneGaby

Lid sinds 2021
0 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
  • Toyin Loye (1959)
Jaartal1997
StijlAfrikaans
IngelijstIngelijst
Afmetingen82 cm x 38 cm (h x b)
Lijst110 cm x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage60

Originele zeefdruk van Toyin Loye, getiteld Hommage to three chiefs, 1997

Houten lijst
Handgesigneerd en genummerd. Formaat 82x38 cm. Met houten lijst 110cm x 64cm (h x b)
Oplage 37/60

Toyin Loye (1959)

Alle items van deze kunstenaar(3)
Geplaatst door  JaneGaby

Lid sinds 2021
0 verkochte items
64 cm
110 cm
38 cm
82 cm
Starttijd:10-04-2022 om 14:47
Eindtijd:24-04-2022 om 22:07
Openingsbod€ 100
ObjectlocatieMaassluis, Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie