FA. (4)

Toyin Loye - Moving space VII

Toyin Loye - Moving space VII kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  Stella4

Lid sinds 2021
3 verkochte items
Alle items van deze verkoper (14)
  • Toyin Loye (1959)
Jaartal1999
StijlAfrikaans
OnderwerpDieren
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen80 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage22/42
Een kenmerkend onderwerp van deze van origine Nigeriaanse kunstenaar.

Toyin Loye (1959)

Alle items van deze kunstenaar(3)
Geplaatst door  Stella4

Lid sinds 2021
3 verkochte items
53 cm
80 cm
Starttijd:07-02-2022 om 15:32
Eindtijd:13-02-2022 om 20:56
Openingsbod€ 50
ObjectlocatieOegstgeest, Nederland
VerzendingAlleen binnen Nederland