Adèle Koekkoek - Boerderijzicht
Ricardo Carpani - Plaat/gravure door Ricardo Carpani
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Prachtig ingelijste zeefdruk van Toyin Loye. Jaar: 1997. Nummer: IV/V. Titel: For the gods I. Afmetingen incl lijst: H44 x b93 cm. Afmetingen werk: H26 x b76 cm. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd.
ZZSA
Objectlocatie | Hoek van Holland, Nederland |
Starttijd | 30-5-2018 om 22:37 |
Eindtijd | 7-6-2018 om 20:08 |