Toyin Loye - zeefdruk: Ara Orum - 2005

Toyin Loye - zeefdruk: Ara Orum - 2005 kopen? Bied vanaf 125!

Verkoopprijs: € 90,00

Toyin Loye - zeefdruk: Ara Orum - 2005 kopen? Bied vanaf 125!Toyin Loye - zeefdruk: Ara Orum - 2005 kopen? Bied vanaf 125!Toyin Loye - zeefdruk: Ara Orum - 2005 kopen? Bied vanaf 125!Toyin Loye - zeefdruk: Ara Orum - 2005 kopen? Bied vanaf 125!Toyin Loye - zeefdruk: Ara Orum - 2005 kopen? Bied vanaf 125!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (154)

4932 verkochte items
Alle items van deze verkoper (202)
  • Toyin Loye (1959)
GesigneerdHandgesigneerd

Zeefdruk van Toyin Loye uit 2005.  Titel: Ara Orun. Nummer: E.A..Afmetingen blad: H63,5 x b90,5 cm. Rechtsonder door de kunstenaar gesigneerd met potlood. Herkomst: collectie ABN AMRO.
De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd.
Conditie: in goede staat.

ZZSA

Dit item is verkocht voor 90,00

Starttijd:18-05-2018 om 23:11
Eindtijd:25-05-2018 om 23:09

Wim76
25 mei / 21:12
€ 90