Prachtig ingelijste zeefdruk van Toyin Loye. Jaar: 1999. Nummer: 3/42. Titel: Moving Space. Afmetingen incl lijst: H103 x b73 cm. Afmetingen werk: H80 x b50 cm. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd.Conditie: in goede staat. Kleine oneffenheid aan de linkerzijde. Zie foto 6.
Binnen Nederland kan het werk wel worden verzonden voor 17,50 euro. Er is wel een groter breukrisico van het glas i.v.m. de grote van het werk.
Goed
Kleine oneffenheid aan de linkerzijde. Zie foto 6.
koeriersdienst