'Tres colors '- kleurenlithografie, gesigneerd, oplage 99 ex., 1986 - Verkocht

'Tres colors '- kleurenlithografie, gesigneerd, oplage 99 ex., 1986  kopen? Bied vanaf 100!

Verkoopprijs: € 100,00

'Tres colors '- kleurenlithografie, gesigneerd, oplage 99 ex., 1986  kopen? Bied vanaf 100!'Tres colors '- kleurenlithografie, gesigneerd, oplage 99 ex., 1986  kopen? Bied vanaf 100!

Ongespecificeerd

Geplaatst door  Meerkoet

120 verkochte items
  • Ongespecificeerd
GesigneerdHandgesigneerd

Prachtige kleuren lithografie van de Spaanse kunstenaar Alfons Borrell Palazon (1931 Barcelona). Handgenummerd 16/99 en handgesigneerd met potlood. Gedrukt op zwaar papier. Afmetingen 76 cm x 56 cm. Het werk verkeert in uitstekende staat.

Ongespecificeerd

Geplaatst door  Meerkoet

120 verkochte items
Dit item is verkocht voor 100,00
Starttijd:06-08-2014 om 10:55
Eindtijd:13-08-2014 om 10:55