Twan van de Vorstenbosch: kleurenlitho, Windsurfer

Twan van de Vorstenbosch: kleurenlitho, Windsurfer kopen? Bied vanaf 15!
Twan van de Vorstenbosch: kleurenlitho, Windsurfer kopen? Bied vanaf 15!Twan van de Vorstenbosch: kleurenlitho, Windsurfer kopen? Bied vanaf 15!Twan van de Vorstenbosch: kleurenlitho, Windsurfer kopen? Bied vanaf 15!Twan van de Vorstenbosch: kleurenlitho, Windsurfer kopen? Bied vanaf 15!

Geplaatst door  Gregorius68

verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Twan van de Vorstenbosch (1963)
GesigneerdHandgesigneerd

Titel: Windsurfer    Jaartal: 1990    Gesigneerd: Ja, met potlood(rechtsonder).

Materiaal: Litho op geschept papier    Niet ingelijst    In zeer goede staat

Afmetingen: vel breedte: 50cm, hoogte 60cm. binnen: breedte 41,5cm, hoogte 51,5cm

Dutch Art Studio's B.V. Best The Netherlands Sportline Codenr. SV 014

Twan van de Vorstenbosch (1963)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  Gregorius68

verkochte items
Starttijd:08-01-2015 om 20:36
Eindtijd:15-01-2015 om 20:36
Openingsbod€ 15
ObjectlocatieNederland